Podróże

Francja - Paryż 2015

W końcu coś nowego na stronie... Gwadelupa zimową porą - czyli jak spędzić ferie na tropikalnej wyspie :) a wkrótce pojawią się krótkie wyjazdy do Bolonii i Barcelony, a następnie wakacyjne malezyjskie Borneo.

 

Zaktualizowałam  przepisy kulinarne (znajdziecie je w dziale "kuchnia"). Oczywiście coraz więcej tortów, z którymi dochodzę do coraz większej wprawy. Przydał się udział w kilkudniowych warsztatach. Wygladają  coraz ładniej i mają za kazdym razem nową polewę zrobioną w całkiem inny sposób. W listopadzie ponownie udało i się wziąć udział w szkoleniu w Velour Cake Studio - tym razem uczyliśmy się tworzyć serniczki w stylu nowojorskim. Zobaczymy czy uda mi się je powtórzyć. Zapewne pojawi się nowa zakładka własnie z sernikami.

 

Zaktualizowałam również "szycie", gdzie zamieszczam moje poczynania z maszyną.  Ale tutaj jest zdecydowanie trudniej. Cały czas jestem na etapie przeróbek, bo czasu an większe szycie brakuje.

 

Polecam również "podróżniczą literaturę", książki, które dobrze się czytało. No i w końcu słów kilka o "Krakowskim Ogrodzie Społecznym Macierzanki" w którym od 5 lat towrzymy przestrzeń z grządkami, gdzie uprawiamy warzywa. I to wszystko w Krakowie wśród blokowisk...

 

W każdym z działów podróży znajdują się dzienniki z wyjazdu, a także informacje praktyczne. Jeśli planujesz wyjazd w regiony, w których byłam, a potrzebujesz szczegółowych informacji, to proszę o kontakt na maila.

Zapraszam do czytania.