Podróże

Aktualności

Ferie zimowe 2020/2021 w trakcie... pandemiczne... w domu. Nie pamiętam kiedy ostatni raz ferie spędzałam w domu. No ale niestety taka fatalna rzeczywistość. Mam nadzieję, że wakacje będą już lepsze. Dzięki temu, że czas ferii spędzam w Krakowie, to przyszedl czas na akutalizację strony. Już jakiś czas temu pojawił się wpis z wakacji w Austrii, a teraz kolejne nowe przepisy kulinarne (znajdziecie je w dziale "kuchnia"). Oczywiście coraz więcej tortów, z którymi dochodzę do coraz większej wprawy. Przydał się udział w kilkudniowych warsztatach. 

 

Dorzuciłam nowe podrozdziały a mianowicie "szycie", gdzie zamieszczam moje poczynania z maszyną. Niestety dalej nie udało mi się wziąć udziału w kilkudniowym kursie krawieckim (ehhh pandemia). Polecam równiez "podróżniczą literaturę", książki, które dobrze się czytało. No i w końcu słów kilka o "Krakowskim Ogrodzie Społecznym Macierzanki" w którym od 3 lat towrzymy przestrzeń z grządkami, gdzie uprawiamy warzywa. I to wszystko w Krakowie wśród blokowisk...

 

W każdym z działów podróży znajdują się dzienniki z wyjazdu, a także informacje praktyczne. Jeśli planujesz wyjazd w regiony, w których byłam, a potrzebujesz szczegółowych informacji, to proszę o kontakt na maila.

Zapraszam do czytania.